For appointment and information, you can call us on the fixed line number (0312) 219 2233 between 09:00 - 22:00 every day of the week.

Ob Gyn in TurkeyObstetrician, Gynecologist, Genital Esthetic Surgeon

Contracted Institutions

Tüm özel sigortalar ve bankalarla kurumsal olarak anlaşma çalışmalarımız devam etmektedir. Anlaşmalarımız tamamlanana kadar TTB üzerinden anlaşmalı birim fiyatları uygulanmaktadır. Tüm kredi kartları muayenehanede geçerlidir.

Zurich Sigorta, Ziraat Sigorta, İş Bankası, Merkez Bankası, TBMM, Ray Sigorta, Ziraat Bankası, PTT, Mapfre, HDI, Halk Sigorta, Halkbank, Güneş Sigorta, Groupama, Generali, Eureko Sigorta, Demir Sigorta, Axa Sigorta, Ankara Sigorta, Ankara Barosu, Anadolu Sigorta, Acıbadem, ACE European, Aksigorta.

Özel Sağlık Sigorta Poliçe Sahipleri; Tüm özel sağlık sigorta şirketleri poliçe sahiplerini doktor seçmede ve serbest muayenahanede muayene ve müdahale olmada özgür bırakmaktadırlar. Bu koşulda poliçe sahibi muayene / müdahale sonrası aldığı faturasını sigorta şirketine ibra ederek muayene ücretinin tamamını ya da belli bir kısmını (bu seçenek poliçenizde bildirilmektedir) geri alabilmektedir.

Sigortanız doktor tarafından form doldurulmasını istiyorsa bu formu yanınızda getiriniz. Sonuç olarak tüm özel sağlık sigortası poliçe sahipleri muayene, müdahale ve ameliyatlarını kolaylıkla yaptırabilmektedir.

Testimonials
All Testimonials
Dr. Burcu KaramürselOb Gyn in TurkeyObstetrician, Gynecologist, Genital Esthetic Surgeon
0312 219 22330545 219 2234
  1. Ob Gyn in Turkey
  2. Ob Gyn in Turkey
  3. Ob Gyn in Turkey